Je mi z Vás smutno

Josef Hájek 05.09.2016
Nemám a necítím potřebu se obhajovat, ale pokud by jsem na vaše lži nereagoval, tak si vymyslíte další.
1. Problematiku pronájmu mé bývalé poslanecké kanceláře jste věrně popsali ve Vašem článku "Pěna těchto dní...." z 22.5.2015, takže stačí pár kliků myší na Vašich stránkách a potřebné informace máte na dlani. Detailní a podrobné informace byly sděleny na mimořádném jednání zastupitelstva města Orlové, které proběhlo 29.5.2015. Na tomto jednání zastupitelstva jsem jednoznačně prokázal, že pronájem poslanecké kanceláře prostřednictvím firmy Silexim byl plně v souladu s pravidly, která stanoví Rozpočtový výbor Parlamentu ČR.

2. Můj zeť je narozen rodilý Čech a Vaše dedukce mi velmi připomínají "Rádio Jerevan" . Ano je pravda, že pracoval v Moskvě po dobu 2,5 let, ale ve francouzské firmě Peugeot-Citroen v pozici finančního ředitele.
Opakovaně a opět důrazně Vás žádám, nemíchejte rodinu mé dcery do vašich útoků proti moji osobě!!!

3. Poslanec Parlamentu ČR je součástí moci zákonodárné. Problematika společnosti OKD,a.s. byla a je v kompetenci moci výkonné, kterou je vláda a její příslušní ministři - konkrétně ministrů průmyslu a obchodu, financí a práce a sociálních věcí. V mé kompetenci poslance PČR byla novela důchodového zákona, která se týkala dřívějšího odchodu horníků do důchodu. Jejím prosazením se umožnil dřívější odchod horníků do důchodu až o 10 let.

4. V souladu s usnesením Rozpočtového výboru č.14/2010 by jsem na provoz mé poslanecké kanceláře mohl čerpat měsíčně 25 200,-Kč. Mé rozhodnutí tyto prostředky nečerpat bylo mým osobním rozhodnutím, které má jediný cíl - snížit výdaje daňových poplatníků na výkon funkce mého mandátu a to se mi daří.

5. Projekt rekonstrukce náměstí je schválen a přestože nyní došlo k administrativnímu pochybení na ministerstvu financí, realizace akce proběhně.

6. S zastupiteli s řad ČSSD, KSČM i ostatních politických stran, hnutí a uskupení mám standardní vztahy.

7. Na dotazy, kreré se týkají mého osobního života v etapě před vstupem do politiky Vám odpovídat nebudu. Všechny podstatné informace z mého života si můžete vyhledat na Wikipidei.
Hájek Josef

Přidat nový příspěvek

Kontakt

ORLOVSKÉ novinky Orlová orlovskenovinky@email.cz