Re: Re: Legislativa pro volby do Parlamentu ČR

Josef Hájek 24.05.2016
Vážený pane "Marku Ženíšku" . S pravým Markem Ženíškem se pravidelně setkávám na jednání výboru pro obranu. Přesto, že je to můj politický protivník máme spolu velmi korektní vztahy. V politice se můžeme velmi často názorově rozcházet, ale důležité je zachovat si slušnost a respekt ke svému oponentovi.
Pokud Vám schází mé vyjádření , prosím přečtěte si diskusi k článku " Je to výhra pro opozici nebo prohra pro koalici" ze dne 21.4.2016. Bohužel redakce Orlovských novinek mou odpověď nezveřejnila v samostatném článku a tak jsem musel zvolit tuto formu. Do politiky jsem určitě nevstupoval pro osobní prospěch, ale pokud je někdo zaslepen nenávistí, tak je jakákoliv obhajoba zbytečná. Letos jsem stejně jako vloni daroval klubu důchodců sponzorský dar ve výši 10 000,-Kč, což je částka vyšší než je má odměna za výkon zastupitele. Důchodcům z klubu důchodců - Kopaniny - bývalým pracovníkům Dolu Doubrava jsem udělal radost a to mě těší. Ještě více mě ale těší to, že si mé práce v hnutí ANO váží jak mí kolegové , tak i náš předseda hnutí.
S pozdravem Josef Hájek poslanec PČR
mail: hajekj@psp.cz

Přidat nový příspěvek

Kontakt

ORLOVSKÉ novinky Orlová orlovskenovinky@email.cz