biotop o krůček blíže,,

x man 24.08.2015
Jelikož jsem byl demokraticky za BAN -ován a bylo mi demokraticky pohroženo smazáním mých eventuálních příspěvků na servru Orloviny.cz ,bylo mi doporučeno,abych si založil svůj vlastní web,nedlalo mi to,se k tomu nevyjádřit.Velice mě irituje,jak se zhruba 23 -ti letý FD,odchovanec a odkojenec WD vyjadřuje k mé osobě,mj. o dvě generace napříč věkovým spektrem . Očima juniora jsem akloholik s dvojkou v žíle,když píšu své příspěvky. Podporován svým guru se do mě pustili stereo v argumentační tísni k mé,ubohé námitce, nad revelentností e-petice,či fyzickým podpisům,co se týče budoucnosti Orlovského koupaliště v podobě XY.Osobně bych doporučoval FD a je to jenom moje skromná rada,ať se plně soustředí na úspěšné doknončení neptřebných studií společenskovědních věd,ať nikým nevyrušován a neobtěžován úspěšně poséze absolvuje.Protože křivka PRAHA-OLOMOUC... doplň si sám, může být fatální.
















.To si důrazně vyprošuji,protože .ať v demokrecii.jsme spolu kozy nepásli.Doporučoval bych mu,ať úspěšně dokončí vysokoškolská studia,která nebudou narušována

Přidat nový příspěvek

Kontakt

ORLOVSKÉ novinky Orlová orlovskenovinky@email.cz