tragedie

otrávený delegát 17.06.2015
Na shromáždění jsem byl. bylo nás víc. Jedním slovem tragedie. Byla by to komedie kdyby nešlo o naše prachy a byty.Bláboly Bíby,který vedl shromáždění a lepší už se asi nenašel,který nevidí problém že nosí flašky zaměstnancům. (asi netuší že ručí celým svým majetkem a má ho prý dost velký).Bláboly Mohyly o snaze udržet družstvo a házení pomyslných klacků pod nohy (ten už dnes neručí za nic a ničím , má strach o nové auto a dům co staví), bláboly Mačkové o malém hospodářském výnosu (jak by také mohl být velký, když se rozkradlo co se dalo pod jejím vedením),bláboly technika Stacha o jeho odcházení, (to už někdo napsal, ale ten si pletl život s divadelními prkny a nebyl na rentě) jako by to někoho zajímalo že odejde.Raději jsem odešel já a za mnou hodně dalších, abych si nekazil večer. Závěr? Družstvo jde ke dnu,krysy utíkají. Jen důchodci oblbnutí sliby těch co utíkají zůstavají a věří v lepší zítřky.Tak by se to dalo shrnout.Družstevníci berte rozum do hrsti a převádějte byty do osobního vlastnictví. Pokud nám družstvo povedou ti lidé co byli za stolem v čele, tak všichni svatí nás ochraňujte. Za chvíli nebude co převádět.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

ORLOVSKÉ novinky Orlová orlovskenovinky@email.cz